Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz dodatku blokującego reklamy.
Reklamy na suchaRRy.pl nie są nachalne i nie utrudniają delektowania się sucharami.
Dziękujemy za rozważenie wyłączenia AdBlocka/uBlocka na naszej stronie.

Poczekalnia

0Poczekalnia

LO L

avatar~przemo S | 14.11.2011, 19:05

Jedzie mężczyzna na rowerze przez pustynię i spotyka drugiego: - Dlaczego ty tak szybko jedziesz? - Bo mi wtedy jest chłodniej Gość później jedzie na wielbłądzie tak szybko, że wielbłąd staje i ani kroku dalej a on mówi: - ku..a, chyba zamarzł!
0Poczekalnia

avatar~przemo S | 14.11.2011, 18:58

Uwaga
Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.
0Poczekalnia

Najstarszy człowiek na świecie

avatar~przemo S | 14.11.2011, 18:56

Do pewnego człowieka który miał 101 lat przyjechała telewizja. Reporter podchodzi do emeryta i mówi: - Panie Zdzisławie jest pan chyba najstarszym człowiekiem w Polsce. Czy zgodzi się pan na mały wywiadzik dotyczący pana długiego życia? - Pan chwile poczeka, zapytam ojca. - Jak to panie Zdzisławie, to pan ma jeszcze ojca? - Tak, rąbie drzewo za domem z dziadkiem.
0Poczekalnia

Sara

avatar~przemoS | 14.11.2011, 18:50

Chłop z babą zwożą siano. Nagle rozpętała się straszna burza. Chłop mówi do baby: - Wiesz co stara, taka burza, może my już do domu nie dojedziemy, bo nas piorun zabije po drodze. Wyznajmy sobie ile razy kto kogo zdradził. Baba się zgodziła. Zaczęła opowiadać, jak to zdradziła chłopa dwa razy, raz z Józkiem i raz z Mietkiem. Opowiedziała o szczegółach, dziadek wysłuchał. Na koniec baba mówi: - No stary, teraz twoja kolej. - Wiesz co stara, chyba się przejaśnia.
0Poczekalnia

Gdzie jest k**wa Hanka

avatar~mjkj | 14.11.2011, 18:47

Jest z nami Marek,jest z nami Anka nie ma z Nami Hanki gdzie jest Qurwa Hanka!!!
0Poczekalnia

Polak rusek i niemiec

avatar~przemo S | 14.11.2011, 18:44

Polak, Rusek i Niemiec napotykają diabła. Diabeł mówi: -Kto z was najdłużej wytrzyma bez sikania otrzyma państwo na własność. Zaczyna Niemiec. 1 dzień, 2 dni, z sikał się po 5 dniach. Potem Rusek. 1 tydzień, 2 tygodnie, wytrzymał 5 tygodni. Następnie Polak. 1 rok, 2 lata, 3 lata ... Po pięciu latach diabeł mówi: -Dobra Polak wygrałeś. Powiedz mi tylko jakim cudem wytrzymałeś tak długo bez sikania? A Polak na to: -Co kropelka sklei, sklei żadna siła nie rozklei !!!
0Poczekalnia

Taki se kawal : )

avatar~przemo S | 14.11.2011, 18:43

Mama spotyka córkę i pyta ją jak się wiedzie pożycie małżeńskie: - No wiesz mamo niby wszystko ok ale on chce się kochać ze mną tylko od tyłu i nijak nie mogę go przekonać do innych pozycji. - Spokojnie córuś ja to załatwię podczas niedzielnego obiadu. Nadeszła niedziela. Pora obiadowa. Zięć zasiada do stołu ze swoją małżonką. Teściowa nakłada dania. Wszystko ładnie poukładane niczym w wykwintnej restauracji. Przychodzi pora na zięcia. Teściowa bierze miskę i rzuca na podłogę po czym zamaszystym ruchem wrzuca w nią parę łyżek ziemniaków garść surówek i w końcu na tą bezładną stertę wrzuca kawałek kurczaka. Zięć zszokowany pyta: - Ale mamo, co mama robi? - Dupczysz jak pies to będziesz żarł jak pies!
0Poczekalnia

Magda Gessler

avatargeniuszek | 14.11.2011, 18:15

Przychodzi Magda Gessler do restauracji. - Poproszę lody! Po chwili kelner wraca z pucharkiem lodów. Magda Gessler próbuje i... - Nie będę tego jadła, mrożone!
0Poczekalnia

Zboże

avatarSUCHMASTER | 14.11.2011, 18:13

Jak się nazywa zboże uprawiane przez żydów?» pokaż
1831183218331834183518361837183818391840
Wszystkich stron: 1996