Najlepiej ocenione suchary

0

Echo

avatarSucharroInator | 05.11.2011, 19:49

Idą Polak, Rusek i Niemiec przez las i nagle zatrzymał ich diabeł: - Jeśli powiecie coś i przez 20 minut będzie słychać echo to was puszcze. Pierwszy był Niemiec: - Heil Hitler! - Głos rozchodził się przez 5 minut. Następny był Rusek: - Zdrastwujcie! - Głos rozchodził się 10 minut. Ostatni był Polak: - Wódkę dają! „Gdzie!?” rozchodziło się 2 godziny.

Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.

avatar~fifi1232 | 26.12.2011, 19:59

Mecz Polska-Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka, dla Ronaldinho. No to mówią mu: - Dobra Ronaldinho, będziesz grał sam. Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisywał... Po jakimś czasie, reszta drużyny włączyła telegazetę żeby zobaczyć jaki wynik - 0:1 dla Brazylii (34' Ronaldinho). No to się cieszą... Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83' Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i mówią: - Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło... - No wiecie panowie, w 46' dostałem czerwoną kartkę.