Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz dodatku blokującego reklamy.
Reklamy na suchaRRy.pl nie są nachalne i nie utrudniają delektowania się sucharami.
Dziękujemy za rozważenie wyłączenia AdBlocka/uBlocka na naszej stronie.

TOP SUCHARRY

Najlepiej ocenione suchary

1

Państwo na literę E

avatarPawel88R | 02.06.2012, 17:00

Jak się nazywa państwo na literę E ?» pokaż
0

Dziadek

avatarsnajker | 13.06.2012, 15:03

Jaś pyta dziadka: - Dziadku! Czy leciałeś już samolotem? - Tak. - A bałeś się? - Tylko za pierwszym razem. - A później? - Później już nie latałem.
0

Marynarze

avatarmichałkxD | 21.11.2011, 14:37

Na morzu jest 5 marynarzy. Jednego z nich zaczął boleć brzuch. Drugi dał mu czopka. Gdy się obudził, brzuch go bardziej bolał. Drugi się pyta: - Czy na pewno dobrze go użyłeś? - No tak. - Ale nie połknąłeś go przypadkiem? - Nie, wiesz, w dupę se go wsadziłem...
1

avataraschilles | 18.02.2012, 20:57

Uwaga
Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.
0

Lidl

avatarBrA | 09.11.2011, 17:28

W Lidlu, żeby uatrakcyjnić zakupy co jakiś czas ogłasza się tydzień włoski, meksykański, amerykański itp. Jednak co jakiś czas półki są przez cały tydzień puste. Dlaczego?» pokaż
0

Impreza na plaży

avatarSlescH | 23.02.2012, 20:06

Mówi żona do męża: - Wiesz, na tę imprezę na plaży założę na siebie coś takiego, że wszyscy twoi kumple będą się na mnie gapić. Na to mąż:» pokaż
0

Za duszę

avatarShowTime | 03.06.2012, 09:21

Jaś jest z babcią w kościele i akurat trafili na mszę za zmarłych. Ksiądz się wypowiada: - Za duszę Adama, Marcina, Zbigniewa, Mirosława... Wtem Jasiu zaczepia babcię i szepcze do niej: - Babciu, chodźmy lepiej stąd, bo ten ksiądz nas wszystkich zadusi!
0

Smok

avatarmateusz123 | 04.06.2012, 18:57

Przychodzi smok na leśną polanę ze zwierzętami i pyta: - Nazwisko? - Niedźwiedź. - Wpisuję cię na moją listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem. Mówi do następnego: - Nazwisko? - Wilk. - Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem. Podchodzi do kolejnego zwierzęcia: - Nazwisko? - Zając. - Wpisuję cię na listę. Jutro stawisz się tu na polanie i cię zjem. - A można nie przychodzić? - Można, wykreślam.
0

Ciepło

avatarNempik7 | 15.06.2012, 22:52

Powiem Ci coś ciepłego...» pokaż
278279280281282283284285286287
Wszystkich stron: 661