Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz dodatku blokującego reklamy.
Reklamy na suchaRRy.pl nie są nachalne i nie utrudniają delektowania się sucharami.
Dziękujemy za rozważenie wyłączenia AdBlocka/uBlocka na naszej stronie.

TOP SUCHARRY

Najlepiej ocenione suchary

0

PchŁy

avatarMistrzMateusz | 03.10.2011, 11:59

Spotykają się dwie pchły: - Gdzie spędziłaś wakacje? - Na krecie.
0

Poszukiwania żony

avatarDominoman | 10.10.2011, 14:54

Dwóch facetów wpada na siebie w centrum handlowym: - Och, przepraszam pana! - Nie, nie, to ja przepraszam. Zagapiłem się, bo wie pan, szukam tu mojej żony. - Ach tak? Ja też szukam swojej żony. A jak pańska żona wygląda? - Wysoka, włosy płomienny kasztan, ścięte na okrągło z końcówkami podwiniętymi do twarzy. Doskonałe nogi, jędrne pośladki, duży biust. Była w spódniczce mini i bluzeczce z pięknym dekoltem. A pańska? - Nieważne! Szukajmy pańskiej!
0

Rodzinka

avatardobrydej | 13.10.2011, 19:51

W przedziale jedzie ksiądz oraz małżeństwo z sześcioletnim Jasiem. Nagle synek krzyczy: - Tato, ale ten pociąg zapier*ala! Ojciec spojrzał na księdza poczerwieniał i karci syna: - Kto Cię nauczył tak się chu*owo wyrażać? Na to matka: - Przepraszam księdza, ale te sku*wysyny nie mają za c*uja kultury! Ksiądz wstał i wychodząc z przedziału powiedział: - A ja pier*ole takie towarzystwo!
0

avatarrafal123d33 | 18.10.2011, 21:15

Uwaga
Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.
0

Laska

avatar~SuHHHHHaRRRRRRRR | 21.10.2011, 20:17

Dlaczego blondynki nie jedzą bananów?» pokaż
0

avatarKibol155 | 09.07.2012, 20:33

Uwaga
Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.
0

avatarOnlyEvil | 18.11.2011, 22:28

Uwaga
Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.
0

Pinokio

avatar~mati | 28.01.2013, 15:16

Pinokio pojechał na wieś. Gdy był na miejscu, poszedł na spacer. Koło niego kręciła się jakaś kobieta od dłuższego czasu. Pinokio na nią popatrzył i powiedział: - Wiem, że jestem z drewna, ale deski mnie nie kręcą.
0

Oko

avatarKrzysiek | 24.02.2013, 12:56

- Co ci sie stało w oko? - Dostałem śrubokrętem od Kowalskiej. - Przez przypadek?» pokaż
316317318319320321322323324325
Wszystkich stron: 661