Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz dodatku blokującego reklamy.
Reklamy na suchaRRy.pl nie są nachalne i nie utrudniają delektowania się sucharami.
Dziękujemy za rozważenie wyłączenia AdBlocka/uBlocka na naszej stronie.

TOP SUCHARRY

Najlepiej ocenione suchary

0

Sposób na ból głowy

avatar~ | 02.12.2013, 14:41

- Zaczyna mnie boleć głowa. - Jak mnie bolał ząb, to go wyrwałem.
0

Elektryk i murarz

avatarMusi123 | 22.01.2014, 18:08

Co robi murarz z elektrykiem na scenie?» pokaż
2

Żyd i wieśniak

avatargienek | 13.03.2014, 00:09

Żyd kupił za 100 dolarów osła od starego wieśniaka. Wieśniak miał przyprowadzić mu osła następnego dnia. Przyszedł wieśniak tak jak się umawiali, ale bez osła. – Przepraszam, ale osioł zdechł. – No to w takim razie zwróć moje $100. – Nie mogę, już je wydałem. – Dobra, to w takim razie zostaw mi osła. – Ale co z nim zrobisz? – zapytał staruszek. – Rozegram go w loterii. – Ale nie możesz rozegrać w loterii ZDECHŁEGO osła!!! – Mogę, uwierz. Po prostu nikomu nie powiem, że on zdechł. Miesiąc później wieśniak spotkał Żyda: – Co się stało z tym zdechłym osłem? – Rozegrałem go, tak jak mówiłem. Sprzedałem 500 losów po$2 za sztukę i w wyniku otrzymałem $898 dochodu. – I co, nikt nie protestował? – Tylko jeden facet. Ten, który wygrał osła. Bardzo się rozzłościł… no to po prostu zwróciłem mu jego dwa dolary.
0

Łada vs BMW

avatargienek | 13.04.2014, 13:15

suchar, BMW, Łada, motoryzacja, samochody
0

Zbrodniarz

avatarMusi123 | 07.06.2014, 23:57

Dlaczego zbrodniarz nie używa indyjskich przypraw?» pokaż
0

Leci leci

avatarRasta | 27.12.2011, 15:34

Jasiu z mamą czekaja na samolot. Jasiowi zachcialo sie siku i krzyczy: - Mamo, chce mi sie siku, musze do toalety! - Jasiu teraz nie wolno, bo sie spoznimy na samolot. Załatwisz się na pokładzie. Mija kilka minut i Jasiu krzyczy: - Mamo, leci, leci! - Gdzie? Gdzie? - Po nogawce.
0

Niewidomy i pies

avatarKrzysiek | 27.12.2012, 14:28

Idzie niewidomy z psem przewodnikiem. Pies był kiepski, bo wprowadził go w najgorszy ruch, prosto na ulicę. Auta hamują, pisk opon, zamieszanie. Facet w końcu przeszedł. Stanął na brzegu chodnika i daje psu ciastko. Ktoś to zauważył i dziwi się: - Co pan, głupi?! Pies mało pana nie zabił, a pan mu daje ciastko! Na to niewidomy: - Jak mu daję ciastko to wiem gdzie ma głowę i wiem, że mam go z drugiej strony w dupę kopnąć!
0

Ktoś kto mierzy w łodzi

avatar~Anonimek | 03.10.2011, 19:10

Jak się nazywa ktoś kto mierzy w łodzi?» pokaż
0

Zagadka

avatarStrassburgerKing | 01.11.2011, 11:43

Co to jest: małe, żółte i kopie?» pokaż
397398399400401402403404405406
Wszystkich stron: 661