Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz programu typu AdBlock. Reklamy na Sucharrach nie są i nigdy nie były nachalne (żadnych wyskakujących okienek itp.). Jeśli lubisz Sucharry, rozważ wyłączenie AdBlocka na naszej stronie (zobacz jak to zrobić).

Staruszkowie

Dodał(a): polipo59 | 20-02-2012, 21:19Przechodzi student koło kawiarni i słyszy rozmowę staruszki i staruszka: - Pamiętasz kochanie ten płot? Tam był nasz pierwszy raz 40 lat temu. - Ach kochanie, jak mógłbym zapomnieć? - Chodź, może zabawimy się, jak za dawnych lat. No i poszli, a ciekawy student za nimi. Docierają na miejsce, stara opiera się o płot, a stary zaczyna ją posuwać z taką szybkością, że studentowi opada kopara, a gały wychodzą z orbit. Po godzinie student podchodzi do zmęczonych starych i mówi: - Bardzo pana przepraszam, ale muszę zapytać... jak pan zachował taką sprawność? I skoro teraz pan tak szybko posuwa, to jak pan to robił 40 lat temu?! Na co dziadek:» pokażdobry⇑ słaby⇓

Zamów koszulkę z tym sucharem

Komentarz:

Podpis:

Komentarze przez Facebook:

Nie ma jeszcze koszulki z tym sucharem w naszym sklepie. Czy chcesz zgłosić dodanie koszulki do asortymentu sklepu?

W polu poniżej możesz podać swój adres e-mail, dzięki któremu poinformujemy Cię o dodaniu koszulki (e-mail zostanie użyty wyłącznie w tym celu, nie wysyłamy spamu).