Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz programu typu AdBlock. Reklamy na Sucharrach nie są i nigdy nie były nachalne (żadnych wyskakujących okienek itp.). Jeśli lubisz Sucharry, rozważ wyłączenie AdBlocka na naszej stronie (zobacz jak to zrobić).

Most

Dodał(a): Paxel_15 | 30-05-2012, 16:35Polak, Rusak i Niemiec chcą przejść przez most,ale okazuje się że mostu strzeże diabeł. Diabeł mówi: - Jeśli chcecie przejść przez most, to powiedzcie ile waży most. Jeśli zgadniecie to przejdziecie a jeśli nie zgadniecie to was wrzucę do piekła. Zaczyna Rusek: - Moim zdaniem ze 300 kg. Diabeł na to że źle i go zrzucił do piekła. Przyszedł Niemiec i mówi: - No to 300 000 kg. Diabeł na to źle i zrobił z nim to samo co z Ruskiem. Polak w tym czasie spadł z mostu i krzyczy: - Tone, toneeeeee! Diabeł na to: - Dobrze! A skąd wiedziałeś?dobry⇑ słaby⇓

Zamów koszulkę z tym sucharem

Komentarz:

Podpis:

Komentarze przez Facebook:

Nie ma jeszcze koszulki z tym sucharem w naszym sklepie. Czy chcesz zgłosić dodanie koszulki do asortymentu sklepu?

W polu poniżej możesz podać swój adres e-mail, dzięki któremu poinformujemy Cię o dodaniu koszulki (e-mail zostanie użyty wyłącznie w tym celu, nie wysyłamy spamu).