Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz programu typu AdBlock. Reklamy na Sucharrach nie są i nigdy nie były nachalne (żadnych wyskakujących okienek itp.). Jeśli lubisz Sucharry, rozważ wyłączenie AdBlocka na naszej stronie (zobacz jak to zrobić).

Dowcip o blondynce

Dodał(a): Błaziu | 28-01-2013, 21:11W pubie o bardzo ciemnym wnętrzu siedzi przy barze znudzony facet i popija drinka. Czuje, że obok tez ktoś siedzi i zagaduje: - Eee, opowiedzieć ci dowcip o blondynce? Na to odpowiada kobiecy głos: - Możesz, ale musisz wiedzieć, że jestem blondynką 1,80m wzrostu i 70 kg wagi i jestem naprawdę silna. Obok mnie siedzi też blondynka 1,90 wzrostu, 80 kg wagi i podnosi na co dzień ciężary. A jeszcze dalej przy barze siedzi też blondynka, 2 metry wzrostu, mistrzyni w kick-boxingu. Dalej chcesz opowiedzieć ten dowcip? Facet pociąga powoli ze szklanki, myśli i mówi: - Nie, już nie... Nie będę go trzy razy tłumaczył...dobry⇑ słaby⇓

Zamów koszulkę z tym sucharem

Komentarz:

Podpis:

Komentarze przez Facebook:

Nie ma jeszcze koszulki z tym sucharem w naszym sklepie. Czy chcesz zgłosić dodanie koszulki do asortymentu sklepu?

W polu poniżej możesz podać swój adres e-mail, dzięki któremu poinformujemy Cię o dodaniu koszulki (e-mail zostanie użyty wyłącznie w tym celu, nie wysyłamy spamu).