Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz programu typu AdBlock. Reklamy na Sucharrach nie są i nigdy nie były nachalne (żadnych wyskakujących okienek itp.). Jeśli lubisz Sucharry, rozważ wyłączenie AdBlocka na naszej stronie (zobacz jak to zrobić).

Lot Samolotem

Dodał(a): ~Sóhy-Arek | 04-04-2013, 11:09Lecą samolotem Polak, Niemiec i Rusek. Samolot ma awarię i aby bezpiecznie wylądować każdy z nich musi coś wyrzucić, a po naprawie samolotu będą mogli wrócić po swoje rzeczy. Pierwszy Rusek wyrzuca pralkę, potem Niemiec wyrzuca Ruska, potem Polak wyrzuca bombę. Samolot wylądował, a wszyscy idą po swoje rzeczy. Nagle widzą płaczącą dziewczynkę i pytają: - Co się stało, dlaczego płaczesz? Dziewczynka na to: - Bo na moją mamę spadła pralka. Idą dalej, znów widzą płaczącą dziewczynkę i pytają: - Co się stało, dlaczego płaczesz? - Bo na moje podwórko spadł jakiś obcy pan. Idą dalej i słyszą głośny śmiech chłopca. Pytają: - Dlaczego tak głośno się śmiejesz. Chłopiec na to: - Bo jak mój dziadek pierdnął, to stodoła wybuchła!!!dobry⇑ słaby⇓

Zamów koszulkę z tym sucharem

Komentarz:

Podpis:

Komentarze przez Facebook:

Nie ma jeszcze koszulki z tym sucharem w naszym sklepie. Czy chcesz zgłosić dodanie koszulki do asortymentu sklepu?

W polu poniżej możesz podać swój adres e-mail, dzięki któremu poinformujemy Cię o dodaniu koszulki (e-mail zostanie użyty wyłącznie w tym celu, nie wysyłamy spamu).