Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz programu typu AdBlock. Reklamy na Sucharrach nie są i nigdy nie były nachalne (żadnych wyskakujących okienek itp.). Jeśli lubisz Sucharry, rozważ wyłączenie AdBlocka na naszej stronie (zobacz jak to zrobić).

Polak, Rusek i Niemiec

Dodał(a): se_ba | 05-05-2013, 20:45Polak, Rusek i Niemiec założyli się, że kto po wypiciu trzech flaszek przejdzie przez tor przeszkód bez obrażeń, ten dostanie skrzynię złota. W torze przeszkód było tak: 1. Przejść po pniu nad wąwozem. 2. Przybić piątkę niedźwiedziowi w jaskini. 3. Przelecieć Indiankę. Pierwszy poszedł Niemiec. Wypił trzy flaszki, ale przechodząc po pniu wpadł do wąwozu. Drugi idzie Ruski. Wypił trzy flaszki, ledwo przeszedł po pniu nad wąwozem i wszedł do jaskini niedźwiedzia, lecz po chwili wybiega cały podrapany i w siniakach, co go dyskwalifikuje. Trzeci idzie Polak. Wypił trzy flaszki, bez problemu przeszedł po pniu i wszedł do jaskini niedźwiedzia. Nie ma Polaka godzinę, 2 godziny, 4 godziny. "Chyba go zjadł" myśli sobie Rusek, lecz po chwili z jaskini wybiega Polak zdyszany, lecz bez zadrapań i siniaków, i mówi: - Co mi jeszcze zostało? Ah... Przybić piątkę Indiance...dobry⇑ słaby⇓

Zamów koszulkę z tym sucharem

Komentarz:

Podpis:

Komentarze przez Facebook:

Nie ma jeszcze koszulki z tym sucharem w naszym sklepie. Czy chcesz zgłosić dodanie koszulki do asortymentu sklepu?

W polu poniżej możesz podać swój adres e-mail, dzięki któremu poinformujemy Cię o dodaniu koszulki (e-mail zostanie użyty wyłącznie w tym celu, nie wysyłamy spamu).