Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz dodatku blokującego reklamy.
Reklamy na suchaRRy.pl nie są nachalne i nie utrudniają delektowania się sucharami.
Dziękujemy za rozważenie wyłączenia AdBlocka/uBlocka na naszej stronie.

TOP SUCHARRY

Najlepiej ocenione suchary

0

Pająk

avatar~Wiolcia | 05.04.2012, 20:41

Jaki dylemat ma pająk wiszący nad wiadrem z wodą?» pokaż
0

avatarsucharr21 | 12.07.2012, 16:36

Uwaga
Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.
3

avatar~Voodoo | 23.07.2012, 22:59

Uwaga
Ten suchar może być nieodpowiedni.
Jeśli chcesz go zobaczyć, kliknij to pole.
0

Policjant

avatarmisiu_6 | 29.01.2012, 23:30

Pewien facet znacznie przekroczył prędkość i zamiast zatrzymać się na wezwanie policjanta dalej uciekał, po pewnym czasie zorientował się, że może mu grozić długa odsiadka, więc zatrzymał się. Policjant powiedział: - Wie pan, miałem ciężki dzień, rozstałem się z żoną, straciłem wszystkie oszczędności, mój syn wyznał mi, że jest gejem, dlatego jeżeli ma pan jakaś dobrą wymówkę za to co pan zrobił to uniknie pan kary - Wie pan, tydzień temu odeszła od mnie żona, zostawiła mnie dla policjanta, wie pan ja po prostu bałem się, że chce mi ją pan zwrócić. - Miłego weekendu życzę.
0

Chuck Norris

avatargilotyna_11 | 14.12.2011, 14:34

Tylko Chuck Norris umie tak wypić kawę z mlekiem, że mleko wypije a kawa zostanie.
0

Pinokio

avatarboszz | 09.09.2012, 17:41

Kiedy pinokio dowiedział się, że jest z drewna?» pokaż
0

Przebój

avatar~PaZo999 | 01.11.2012, 22:27

Przebój na liście?» pokaż
0

Ryby

avataraschilles | 16.11.2011, 22:19

Siedzi facet nad przeręblą i łowi ryby, nagle podchodzi do niego inny facet i mówi : - Nic pan tu nie złowi - A skąd pan wie? - Bo jestem kierownikiem tego lodowiska.
0

Dwa wyjścia

avatarcwiroo4don | 05.12.2011, 09:49

Syn pyta się ojca: - Tato kim ja w życiu będę? - Albo się ożenisz albo nie ożenisz. Jak się ożenisz toś przepadł, a jak się nie ożenisz, to masz dwa wyjścia. Albo pójdziesz do wojska, albo nie pójdziesz. Jak nie pójdziesz toś przepadł, a jak pójdziesz to masz dwa wyjścia. Albo pójdziesz na wojenkę, albo nie pójdziesz na wojenkę. Jak nie pójdziesz na wojenkę toś przepadł, a jak pójdziesz na wojenkę to masz dwa wyjścia. Albo Cię zastrzelą albo Cię nie zastrzelą. Jak Cię nie zastrzelą toś przepadł. A jak Cię zastrzelą to masz dwa wyjścia. Albo Cię pochowają pod brzózką, albo pod dębem. Jak Cię pochowają pod brzózką toś przepadł. A jak Cię pochowają pod dębem to masz dwa wyjścia. Albo Cię przerobią na książki, albo na papier toaletowy. Jak Cię przerobią na książki toś przepadł. A jak Cię przerobią na papier toaletowy to masz dwa wyjścia. Albo będziesz służył mężczyznom, albo kobietom. Jak będziesz służył mężczyznom toś przepadł, a jak będziesz służył kobietom to masz dwa wyjścia. Albo będziesz służył z tyłu albo z przodu. Jak będziesz służył z tyłu toś przepadł, a jak będziesz służył z przodu to będzie to samo jak byś się ożenił.
215216217218219220221222223224
Wszystkich stron: 661