Pan Suchar jest smutny, ponieważ używasz dodatku blokującego reklamy.
Reklamy na suchaRRy.pl nie są nachalne i nie utrudniają delektowania się sucharami.
Dziękujemy za rozważenie wyłączenia AdBlocka/uBlocka na naszej stronie.

FAQ


 1. Od czego zależy, że suchar trafia na stronę główną?
 2. Zależy to przede wszystkim od oceny nadanej przez Czytelników podczas jego pobytu w poczekalni, ale nie tylko. Nierzadko zdarza się, że prawdziwy suchar zostaje oceniony negatywnie. Dlatego każdy materiał, bez względu na ocenę, jest weryfikowany przez administrację serwisu i to do niej należy ostateczna decyzja.
 3. Mój suchar ma świetną ocenę, a wciąż tkwi w poczekalni, dlaczego?
 4. Najprawdopodobniej ktoś już dodał wcześniej takiego samego lub podobnego sucharra. Prosimy skorzystać z wyszukiwarki i upewnić się, czy tak właśnie jest. Jeśli suchar jest unikatowy, innymi powodami zaistniałej sytuacji mogą być:
  - treść została uznana przez administrację za przesadnie obraźliwą lub wulgarną,
  - istnieje podejrzenie sztucznego zawyżenia oceny w wyniku niedozwolonych działań.
 5. Dodałem sucharra, dlaczego nie ma go w poczekalni?
 6. Suchar powinien pojawić się w poczekalni natychmiast po dodaniu. Jeżeli tak się nie stało, najprawdopodobniej w momencie dodawania wystąpiły problemy techniczne niezależne od nas. Prosimy spróbować ponownie.
  Jeżeli materiał dodał się prawidłowo (był widoczny w poczekalni), a zniknął po pewnym czasie, musiał zostać usunięty przez administrację z powodu duplikatu (taki sam lub podobny suchar został już kiedyś dodany).
 7. W jaki sposób można usunąć dodanego przez siebie sucharra?
 8. Jeżeli suchar został dodany z poziomu zalogowanego użytkownika, należy wejść w sekcję "dodane" w swoim profilu i przy danym materiale odnaleźć przycisk "Usuń" (nie dotyczy sucharrów, które trafiły na główną). Użytkownikom nieposiadającym konta w serwisie polecamy kontakt z administracją.
 9. Co oznacza ranga w profilach użytkowników?
 10. Jest to forma tytułowania zarejestrowanych użytkowników, która zależy od ich aktywności w serwisie (liczby zdobytych punktów i sucharrów na stronie głównej). Tabela zależności przyznawanych rang przedstawia się następująco:

  Ranga Liczba punktów Liczba sucharrów na głównej Kolor nicka w profilu
  CzłowiekSucharr od 5000 od 40 Bordowy
  SucharrMistrz 3500-4999 25-39 Pomarańczowy
  SucharrEkspert 2000-3499 15-24 Żółty
  ProSucharrowicz 1000-1999 5-14 Zielony
  StarszySucharrowicz 100-999 1-4 Błękitny
  Sucharrowicz do 99 0 Biały

  O przyznaniu danej rangi decyduje spełnienie przynajmniej jednego z określonych dla niej warunków.

 11. Co oznacza status "POCZEKALNIA (BYŁO)" w prawym górnym rogu sucharra?
 12. Jest to nadawany przez administratora status, który oznacza, że ktoś już wcześniej dodał takiego samego lub podobnego sucharra — a więc bez względu na ocenę, nie ma on szans trafić na stronę główną.
 13. W jaki sposób sprawdzić i poprawić błędy w dodawanym tekście?
 14. Sprawdzanie pisowni umożliwia przycisk „Autokorekta”, który znajduje się w prawym, dolnym rogu pola tekstowego. Dzięki przyciskowi poprawisz m.in. najczęstsze błędy ortograficzne, literówki oraz wstawisz przecinki w odpowiednich miejscach.